Rodinná hra s mapou - Velikonoce na Hluboké 2020

Ostatní

Rodinná hra s mapou - Velikonoce na Hluboké 2020

Termín konání

12. 4. 2020 — 31. 5. 2020

Místo konání

Hluboká nad Vltavou a okolí

Stezka za obřími kraslicemi

Projekt s názvem „Velikonoce na Hluboké“ se stal díky svému charakteru rodinné a zároveň charitativní akce jednou z nejvyhledávanějších společenských aktivit brzkého jara v České republice. Každým rokem tuto akci navštíví více než 20 000 návštěvníků. Symbolem tohoto projektu jsou obří, bezmála 700 kilogramů vážící, kraslice pomalovány akademickými malíři, ale například i dětmi z místní základní školy. Desítky obřích kraslic jsou ukryty v Hluboké nad Vltavou, najděte je všechny!

Rodinná hra s mapou
Zámecký park (nad hřbitovem) v Hluboké nad Vltavou

Dobročinný závod pro celé rodiny s vloženými úkoly pro děti. Není důležité projít určenou trať co nejrychleji, hlavní je si užít zábavu a pohyb na čerstvém vzduchu.

TRASA: Trasa v zámeckém parku kopíruje žlutou Velikonoční stezku za obřími kraslicemi, začíná u hřbitova, kde je umístěna kraslice číslo 10 a končí u městského úřadu, kde je kraslice číslo 1.

PRŮBĚH HRY: U registračního stanoviště obdržíte hrací kartu s mapou a 2 minuty po předchozí skupince můžete vyrazit na trasu. Po celou dobu dodržujte odstup od ostatních skupin soutěžících. Postupně navštivte všechna vyznačená místa. Na každém místě najdete obří velikonoční vajíčko a na něm symbol a soutěžní písmeno nebo slovo, to doplňte podle stanoveného klíče do soutěžní karty. Pokud vše vyplníte správně, přečtete si celý náš vzkaz. U některých stanovišť budou připravené vložené úkoly za okamžitou odměnu. Hrací karta se v cíli neodevzdává, cenu za absolvování závodu obdržíte hned na startu.

Všechna stanoviště hry budou otevřena v neděli 31.5. 2020 od 14:00 do 18:00

STARTOVNÉ: dobrovolné / minimálně 20,- za osobu (rodinné pro 4 a více osob 70,-)

VÝTĚŽEK BUDE VĚNOVÁN DO CHARITATIVNÍHO PROJEKTU ŘETĚZ NADĚJE. 

Záštitu nad Velikonocemi na Hluboké převzal senátor Ing. Tomáš Jirsa, MBA.

Adresa
Hluboká nad Vltavou a okolí
Hluboká nad Vltavou
Hluboká nad Vltavou 373 41