Andělská Hluboká 2021

Ostatní

Andělská Hluboká 2021

Termín konání

21. 11. 2021 — 2. 1. 2022

Místo konání

Město Hluboká nad Vltavou

Zveme Vás na předvánoční akce v Hluboké nad Vltavou.
Podrobný program na náměstí, předvánoční akce partnerů města vč. adventního programu v hlubockém kostele naleznete na www.andelska-hluboka.cz nebo v kalendáři akcí.

Změna programu vyhrazena.
Akce proběhnou v závislosti na aktuálních vládních anticovidových opatřeních.

Kulturní program Andělská Hluboká 2021 na hlubockém náměstí pokračuje. Akce pořádané ostatními subjekty budou probíhat dle aktuálních vládních anticovidových opatřeních, sledujte webové stránky jednotlivých organizátorů. V tuto chvíli je zrušena akce Čerti v ZOO a Advent v muzeu. 

V souvislosti s pandemií koronaviru a ochranou vašeho zdraví i zdraví celé společnosti  prosíme všechny občany o vzájemnou ohleduplnost při času tráveném na veřejném prostranství náměstí Čsl. armády v Hluboké nad Vltavou, v rámci kulturního programu Andělská Hluboká prosíme, dodržujte instrukce na informačních panelech, udržujte bezpečný vzájemný odstup 1,5m od ostatních návštěvníků, dbejte na hygienu, dezinfikujte si ruce a pokud se cítíte ohroženi, či patříte do rizikové skupiny, použijte ochranu úst i nosu (rouška, respirátor).

V případě, že nebudete schopni udržet odstup 1,5m od ostatních návštěvníků, použijte vždy ochranu úst a nosu (rouška, respirátor). V případě, že se necítíte dobře, zvažte Vaší přítomnost na veřejných akcích.

Andělská Hluboká  a Rozsvěcení vánočního stromu na Hluboké proběhne v rámci programu Oranžový rok na Hluboké 2021 a Rozsvěcení vánočního stromu na Hluboké 2021. Děkujeme Skupině ČEZ za partnerství v projektu.

Adresa
Město Hluboká nad Vltavou
nám. Čsl. armády
Hluboká nad Vltavou 373 41

Instagram: @hlubokanadvltavou

Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram

Inspirujte se