Infocentrum

www: http://www.hluboka.cz
adresa: Zborovská 80, Hluboká nad Vltavou
telefon: +420 387 966 164
e-mail: infocentrum@hluboka.cz

PROVOZNÍ DOBA
Leden 2019 - ZAVŘENO - rekonstrukce
 

Služby poskytované TIC Hluboká nad Vltavou

Činnost Informačního centra je zaměřena na bezplatné poskytování informací příchozím návštěvníkům a občanům města Hluboká nad Vltavou. Zajišťujeme komplexní informační servis pro celý jihočeský kraj.

Informační a incomingový servis kompletně pokrývá veškeré aktivity dotýkající se návštěvníků našeho regionu a umožňuje využití všech možností, které Hluboká a okolí poskytuje. Nabídky ubytování, stravování, návštěvy kulturních akcí, historických zajímavostí a aktivního sportovního vyžití (cyklistika, golf, tenis, vodní sporty, pěší turistika atd.) jsou velmi široké.

V Infocentru města Hluboká nad Vltavou nabízíme široký sortiment informačních materiálů, map, průvodců, pohledů a suvenýrů. Návštěvníkům jsou dále k dispozici informační letáky o městě Hluboká nad Vltavou v několika jazycích a výběr zajímavých publikací.

Samozřejmostí je bezplatný internet formou wi-fi. Za poplatek nabízíme kopírování, scanování a tisk.

Aktuálně v TIC Hluboká nad Vltavou probíhá výstava logovtipů Jaroslava Kerlese. Dále je zde instalována největší prodejní výstava turistických pohlednic, vizitek, turistických známek, štítků a kalendáříků v jižních Čechách.

Historie

Dne 28. června 2005 bylo slavnostně otevřeno v centru města Hluboká nad Vltavou na Masarykově třídě nové Infocentrum Hluboká s bezbariérovým přístupem.
Infocentrum bylo vybudováno nákladem 2,5 milionu za podpory Nadace Duhová energie a bylo vybaveno novými PC s přístupem k internetu za finanční podpory ze strukturálních fondů Evropské Unie v rámci projektu "Veřejně přístupný internet pro občany a návštěvníky Hluboké nad Vltavou".