Infocentrum

www: http://www.hluboka.cz
adresa: Zborovská 80, Hluboká nad Vltavou
telefon: +420 387 966 164
e-mail: infocentrum@hluboka.cz

PROVOZNÍ DOBA

Duben - červen: pondělí - neděle 9.00 - 17.00
Červenec - srpen: pondělí - neděle 9.00 - 18.00
Září: pondělí - neděle 9.00 - 17.00
Říjen - březen: úterý - neděle 10.00 - 12.00, 12.45 - 16,00

Služby poskytované Infocentrem

Činnost Informačního střediska je zaměřena na poskytování informací příchozím návštěvníkům a občanům města Hluboká nad Vltavou a okolí.

Informační a incomingový servis kompletně pokrývá veškeré aktivity dotýkající se návštěvníků našeho regionu a umožňuje využití všech možností, které Hluboká a okolí poskytuje. Nabídky ubytování, stravování, návštěvy kulturních akcí, historických zajímavostí a aktivního sportovního vyžití (cyklistika, golf, tenis, vodní sporty, pěší turistika atd.) jsou velmi široké.

Infocentrum města Hluboká nad Vltavou nabízí široký sortiment informačních materiálů, map, průvodců, pohledů a suvenýrů. Návštěvníkům jsou dále k dispozici informační letáky o městě Hluboká nad Vltavou v několika jazycích a výběr zajímavých publikací.

Návštěvníkům IC je k dispozici také rychlé občerstvení a příjemné posezení u kávy, kde mohou vstřebávat zážitky z návštěvy Hluboké nad Vltavou.

Samozřejmostí je bezplatný internet nejen formou wi-fi, ale i dvou stolních počítačů. Za poplatek nabízí kopírování, scanování a tisk.

Historie

Dne 28. června 2005 bylo slavnostně otevřeno v centru města Hluboká nad Vltavou na Masarykově třídě nové Infocentrum Hluboká s bezbariérovým přístupem.
Infocentrum bylo vybudováno nákladem 2,5 milionu za podpory Nadace Duhová energie a bylo vybaveno novými PC s přístupem k internetu za finanční podpory ze strukturálních fondů Evropské Unie v rámci projektu "Veřejně přístupný internet pro občany a návštěvníky Hluboké nad Vltavou".

Provozovatel

I&C Hluboká s.r.o.
Horní 120, Hluboká nad Vltavou
IČ: 021 83 170 , DIČ: CZ02183170

Odpovědný vedoucí

Jan Vlasák