Pivovar Regent v Třeboni

Zajímá Vás, jak se v Třeboni vaří pivo? Rodinný pivovar Bohemia Regent a.s. pořádá exkurze, při ktrerých si můžete prohlédnout prostory, v nichž se vaří třeboňské pivo zblízka a nejen to. Seznamte se i s jedinečnou schwarzenberskou architekturou, do které je třeboňský pivovar zasazen. Nechte na sebe dýchnout atmosféru jednoho z nejstarších pivovarů ve střední Evropě.

Během cca 70 minutové prohlídky navštívíte nejdůležitější provozní části pivovaru. Začínáme na pivovarském nádvoří, na kterém je nově zrekonstruovaná kašna, ze které při slavnostních příležitostech teče pivo. Dále pokračujeme přes varnu a další technologická zařízení do historického podzemí, kde se projdete podzemními chodbami třeboňského pivovaru. Dozvíte se o všech fázích výroby a postupech vaření tradičního českého piva. Prohlídku zakončíte návštěvnou ležáckých tanků.

Po objednání jsme schopni zajistit výklad také v anglickém a německém jazyce. Upozorňujeme návštěvníky na celoročně nízkou teplotu ve sklepení cca 6°C. Je třeba se přiměřeně obléci.

Adresa
Bohemia Regent a. s.
Trocnovské náměstí 124
Třeboň 379 01

Instagram: @hlubokanadvltavou

Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram

Inspirujte se