Trendy vzdělávání ve třetím tisíciletí - konference

Vzdělávací

Trendy vzdělávání ve třetím tisíciletí - konference

Termín konání

17. 5. 2019

Místo konání

Alšova jihočeská galerie - jízdárna

Hlavní myšlenkou naší konference firemního vzdělávání na Hluboké je snaha výrazně podpořit vzdělávání a motivovat k němu. Jak díky vystoupením přednášejících, kteří se podělí o své zkušenosti z praxe, tak snahou ukázat účastníkům cestu z profesního stereotypu a tím tak podpořit kulturu vzdělávání ve firmách. Jako dynamický a stále se rozvíjející proces.
Podtitulem ročníku 2019 je “Motivace (nejen) v době nulové nezaměstnanosti“. Ať v ryze českých firmách, tak v nadnárodních společnostech. Termín konference je stanoven na 17. května 2019, místo v Hluboké nad Vltavou pod záštitou města.
Cílem konference je setkávání nejvyššího managementu firem, mezi nimi i profesních personalistů a výměna zkušeností nejen v oblasti týkající se firemního vzdělávání jako takového.
Na konferenci osobně zveme všechny, kteří se nejen aktivně podílejí na koncepci firemního vzdělávání, ale pracují i na svém osobním rozvoji. Naše publikum v loňském roce tvořili již přes padesát procent jednatelé a ředitelé společností.

Adresa
Alšova jihočeská galerie - jízdárna
Zámek
Hluboká nad Vltavou 373 41