Penzion Masarykova 37

od 950 Kč za osobu a noc
parkoviště
wi-fi

Naprosto výjimečné 9,711 hodnocení

Chci rezervovat

Ubytování  Masarykova 37 se nachází přímo v centru malebného města Hluboká nad Vltavou na úpatí cesty, která vede k zámku. Dominantou města, kromě zámku Hluboká, je kostel sv. Jana Nepomuckého a odtud je to asi 30 metrů k penzionu Masarykova 37, což je zrekonstruovaný rohový dům se světlounce modrou omítkou a šedomodrými okny.  V přízemí domu je kavárna/bistro „Na dobré cestě“, která poskytuje hotelové snídaně pro ubytované, ale zároveň slouží pro širokou veřejnost. Kavárna je provozována profíky ve svém oboru a započala svůj provoz v květnu 2019.
Rekonstrukce domu byla dokončena před létem roku 2019 vesměs šikovnými řemeslníky z Hluboké nad Vltavou. Těmto mistrům ve svém oboru patří velký dík právě tak jako stavebnímu dozoru, který řídil koordinaci prací. Snahou při rekonstrukci, bylo respektovat původní design a co nejcitlivěji vybrat a použít takové materiály, které by se co nejvíce hodily nejen vlastnostmi, ale také vzhledem. Věříme, že se snaha podařila a že se zde budete dobře cítit i Vy.
 Historické údaje o objektu praví, že do roku 1882 se zde nacházela kovárna, která byla vystavena zároveň s hospodářským dvorem Podhradským a na jejím místě byl postaven dům. V 60. letech 20 století  bývala v přízemí domu cukrárna a v 1. patře byly byty. V době před rekonstrukcí domu zde bylo řeznictví pana Kozla.

Ubytování disponuje jak dvoupokojovými prostornými apartmány pro rodiny s dětmi, tak i dvoulůžkovými pokoji pro hosty. Celkem 6 ubytovacích jednotek. 
1. dvoupokojový apartmán s koupelnou (v každém z pokojů manželská postel), apartmán s  možností 1  přistýlky. max. pro 5 osob
2. dvoupokojový apartmán s koupelnou ( v každém z pokojů manželská postel + možnost rozkládacího gauče(2 osoby). max pro 6 osob
3. dvoupokojový apartmán s koupelnou ( v každé místnosti manželská postel) max.pro 4 osoby
4. dvoulůžkový pokoj s koupelnou - možnost 1 přistýlky. max 3 osoby
5. dvoupokojový apartmán s koupelnou, v každé místnosti manželská postel. Max. 4 osoby
6. dvoulůžkový pokoj s koupelnou. max 2 osoby. 

Každý pokoj je vybaven lednicí, tv, klimatizací, wi-fi a parkování je zdarma. 

Adresa
Penzion Masarykova 37
Masarykova 37
Hluboká nad Vltavou 373 41

Instagram: @hlubokanadvltavou

Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram

Inspirujte se